Bona fora
Promocje
Laura Biaggi torebka nerka beżowa
Laura Biaggi torebka nerka beżowa
129,90 zł 119,90 zł
szt.
Laura Biaggi torebka listonoszka niebieska jeans
Laura Biaggi torebka listonoszka niebieska jeans
129,90 zł 109,90 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kategorie blog

Pomoc i działalność charytatywna Bonafora.pl

3
Pomoc i działalność charytatywna Bonafora.pl
Pomoc i działalność charytatywna Bonafora.pl

Pomoc i działalność charytatywna Bonafora.pl na Siepomaga.pl

W dzisiejszych czasach, kiedy pomoc drugiemu człowiekowi jest tak niezwykle ważna, nasza firma Bonafora.pl staje na wysokości zadania, angażując się w liczne inicjatywy charytatywne. Jesteśmy dumni z naszej współpracy z platformą Siepomaga.pl, dzięki której możemy realnie wpływać na życie wielu osób potrzebujących wsparcia.

Nasze działania na Siepomaga.pl

Bonafora.pl aktywnie wspiera osoby posiadające subkonta na Siepomaga.pl. Nasza działalność charytatywna obejmuje wsparcie finansowe w postaci darowizn, które mają na celu pomoc w realizacji zaspokojenia potrzeb wynikających z różnych sytuacji życiowych. Wspiera przede wszystkim osoby chore, wymagające kosztownego leczenia, rehabilitacji lub specjalistycznego sprzętu medycznego. Swoją postawą chcemy również zwiększyć ludzką świadomość o potrzebach beneficjentów.

Ilu osobom pomogliśmy?

Bonafora.pl, współpracując z Siepomaga.pl, wsparła już 60 różnych celów, przekazując

łącznie 6 100 zł na pomoc potrzebującym. Dzięki naszym wspólnym działaniom udało się poprawić życie wielu osób, które dzięki subkontom na Siepomaga.pl mogły otrzymać niezbędne wsparcie.

Każda z tych osób to odrębna historia i unikalne potrzeby, które staramy się zaspokajać najlepiej, jak potrafimy. Nasze wsparcie finansowe dostosowane jest do indywidualnych potrzeb każdego beneficjenta.

Liczba akcji i kampanii

Od początku naszej współpracy z Siepomaga.pl, Bonafora.pl wsparła 61 kampanii charytatywnych. Każda z tych kampanii to dowód na to, jak wiele możemy osiągnąć działając razem. Dzięki świadomemu i realnemu zaangażowaniu naszej firmy Bonafora.pl, możemy kontynuować naszą misję niesienia pomocy.

Nasze sukcesy

Jesteśmy dumni, że możemy pomagać nawet w niewielkim stopniu, osobom potrzebującym, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, przyczyniając się w ten sposób do przybliżenia osób potrzebujących do osiągnięcia ważnych celów związanych z ratowaniem życia i zdrowia.

Tutaj można zobaczyć ilu osobom już pomogliśmy: https://www.siepomaga.pl/bona-fora-piekne-torebki

 

Każde nawet najmniejsze wsparcie jest dowodem na to, że wspólnymi siłami możemy dokonać wielkich rzeczy.

Nasza pomoc skierowana jest również na dofinansowanie innych akcji związanych z realizacją różnych projektów przede wszystkim nstytucjom i osobom, które bezinteresownie wspierają innych. W ostatnim czasie wsparliśmy Szkołę Podstawową im. Batalionów Chłopskich w Chyszówkach w organizacji Pikniku Rodzinnego https://www.facebook.com/spchyszowki

 

Podsumowanie

Bonafora.pl to nie tylko miejsce, gdzie można znaleźć wspaniałe torebki, ale przede wszystkim ludzie o wielkich sercach. Nasza działalność charytatywna na Siepomaga.pl jest dowodem na to, że razem możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy wszystkim, którzy już nas wsparli i zachęcamy do dalszego angażowania się w nasze inicjatywy.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

#Bonafora #Siepomaga #DziałalnośćCharytatywna #Pomoc #Wsparcie #RazemMożemyWięcej #Charytatywnie #Pomagamy #DobroWraca #SpołecznośćBonafora #PomocDlaPotrzebujący

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej działalności charytatywnej lub dołączyć do grona darczyńców, zapraszamy na naszą stronę: Bonafora.pl na Siepomaga.pl 

 

 

/userdata/public/news/images/103.jpg

Komentarze do wpisu (3)

Gabriela Mateja
11 czerwca 2024

Pozdrawiam serdecznie i dziękujemy za wsparcie ❤️

Drużyna Mariusza
9 lipca 2024

Ślicznie dziękujemy za wsparcie - darowizna na subkonto potrzebującego Mariusza!

Iwona P.
17 lipca 2024

Ślicznie dziękuję za pomoc i za dobre ❤️ dla Kasia Nowak - licytacje

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium