Bona fora
Promocje
Laura Biaggi listonoszka pleciona skórzana biała
Laura Biaggi listonoszka pleciona skórzana biała
299,90 zł 269,90 zł
szt.
Torebka Alex Max różowa zamsz
Torebka Alex Max różowa zamsz
189,90 zł 139,90 zł
szt.
Laura Biaggi torebka worek kremowa
Laura Biaggi torebka worek kremowa
159,90 zł 139,90 zł
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy

Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy  np.  przez dołączenie formularza do paczki pobierz formularz 

Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres: 44-100 Gliwice, ul. Daszyńskiego 239A , jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Możesz nadać paczkę do nas samodzielnie lub możesz skorzystać z proponowanej przez nas formy wygodnych i tanich zwrotów (nadanie w wybranym punkcie, nawet bez drukowania etykiety)

 
Możesz skorzystać wygodnych zwrotów - skorzystaj z linku 

Zgodnie z przepisami prawa polskiego przy zakupach na odległość Klient ma prawo sprawdzić jak wygląda towar w rzeczywistości i jeśli nie spełnił jego oczekiwań ma prawo do zwrotu bez podania przyczyny w określonym przepisami czasie. Klient ma prawo zbadać charakter, cechy i funkcjonalność towaru w taki sam sposób w jaki uczyniłby to w sklepie stacjonarnym. Oznacza to, że nie może korzystać z rzeczy w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Bardzo prosimy, aby torebki wracały do nas w nienaruszonym stanie, tzn. wypełnione w środku, z oryginalnymi metkami i zapakowane w karton odpowiedni do ich wielkości tak, aby nie ucierpiały w podróży i nadawały się do dalszej sprzedaży.

Proszę nie wysyłać torebek w kopertach!

W innym przypadku to Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu i należy liczyć się z tym, że zwrot pieniędzy może zostać pomniejszony o wycenioną utratę wartości przedmiotu transakcji.

Zależy nam na tym, aby Klientki naszego sklepu internetowego Bona Fora były zadowolone a ewentualne zwroty szybkie i bezproblemowe dlatego prosimy o dołączenie formularza zwrotu do kartonu z torebką. To znacznie przyśpieszy realizację zwrotu pieniędzy. 

Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się:

 • dla umowy, w której wydajemy rzecz, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik,
 • dla treści cyfrowych - od dnia zawarcia umowy.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Prosimy nie odsyłać towaru za pobraniem. Nie odbieramy przesyłek wysłanych za pobraniem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do umowy:

 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
 • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Reklamacje

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: [email protected] lub drogą pocztową na adres ul. Krzywa 9/6, 44-100 Gliwice

Reklamowany towar należy wysłać na adres: 44-100 Gliwice, ul. Daszyńskiego 239A

W związku z wadą możesz żądać:

 • wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • usunięcia wady,

lub złożyć oświadczenie o:

 • obniżeniu ceny,
 • odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.

Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy.

Co do zasady reklamację możesz zgłosić w ciągu roku od zauważenia wady, ale czas na złożenie reklamacji nie może się zakończyć przed upływem okresu odpowiedzialności sprzedawcy.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium